Жителям Дніпропетровщини дадуть гроші для стартапів

9 Лютого 2017 17:52

Від ідеї до отримання прибутку. ДніпрОДА запускає проект з підтримки стартапів «BEST INVEST». Власну бізнес-ідею можуть запропонувати всі бажаючі мешканці області. 3 кращі ініціативи втілять в життя: їх авторам допоможуть знайти інвесторів і запустити проект. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

«Команда ДнепрОГА запускає конкурс стартапів« BEST INVEST ». Запропонувати можна будь-яку інноваційну ідею, але перевага буде у проектів щодо вдосконалення виробничих технологій, енергосбереженіяю і корисних Лайфхак. Кращі з них допоможемо втілити в життя. Долучитися може кожен, у кого є цікаві задумки і хто готовий розвиватися сам і міняти область на краще », – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Конкурс «BEST INVEST» буде проходити в III етапу. На першому етапі, який триватиме місяць, організатори збиратимуть заявки від учасників. Далі виберуть 10 найцікавіших ідей. Стартаперів запросять представити задумки спеціальної комісії. Оцінювати їх перспективність будуть потенційні інвестори, працівники Інвестиційно-інноваційного центру при ДнепрОГА, фахівці в області, до якої належить проект.

«Якщо будемо розглядати екологічний проект, запросимо вчених-екологів. Ідею з енергоефективності – фахівців в цій сфері », – пояснив куратор проекту, директор державного підприємства« Інвестиційно-інноваційний центр »Олександр Коломійцев.

На третьому етапі комісія вибере три найкращі ідеї. Їх ініціатори отримають повну підтримку в реалізації ідеї. Від розробки бізнес плану до пошуку інвестора та запуску проекту.

Прийом заявок починається 10 лютого. Заповнити заявку на участь в конкурсі можна протягом місяця за посиланням: https://park.iic.in.ua/