На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк

13 Лютого 2017 14:18

250 гектарів землі для створення нових виробництв і інвестицій. На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк. Цю ініціативу команди Валентина Резніченко одноголосно підтримав Кабінет Міністрів України. Індустріальний парк допоможе створити близько 5 тисяч нових робочих місць, залучити понад 370 мільйонів доларів у розвиток промисловості регіону і отримати додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – створювати максимально прозорі умови для ведення бізнесу та інвестування. На Дніпропетровщині вже працює інвестиційний центр. Тут кожному інвестору надають персонального консультанта, який супроводжує його проект від ідеї до реалізації. Зараз відкриваємо індустріальний парк «Павлоград». Це зручний майданчик для створення нового виробництва і вигідну пропозицію для інвестування », – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Індустріальний парк «Павлоград» – це 250 га землі для відкриття нових підприємств. Він розташований в промисловому серці України – в Павлоградському районі Дніпропетровської області. Поруч проходить міжнародна траса, в Дніпрі є річковий і аеропорти. В радіусі 300 км від парку проживають 17 мільйонів чоловік. Це 40% населення України. У цьому ж радіусі зосереджено 440 тисяч підприємств і організацій, на які припадає майже 50% прибутку всіх підприємств країни.

Індустріальний парк уже розділений на 7 секторів відповідно до профілю виробництв, які можна на них розмістити. Для машинобудування відведено 120 га землі, приміщень під виробництво будматеріалів – 50 га, переробку сільгосптоварів – 25 га, легкої промисловості та Hi-tech технології – 20 га. Земельні ділянки чекають своїх інвесторів.

«Ми намагаємося створити максимально комфортні умови для інвестора. Гарантуємо прозорість в оформленні документів і індивідуальний підхід в роботі. Від інвестора вимагаємо сплати податків, створення нових робочих місць і екочістоти виробництва. Така співпраця в інтересах як інвестора, так і регіону », – підкреслив керівник керуючої компанії Індустріального парку« Павлоград »Олександр Коломійцев.

Згідно з концепцією індустріального парку, підприємства на його території повинні бути зареєстровані в Павлоградському районі, також вони повинні створювати не менше 50 нових робочих місць. Забруднюючі викиди в атмосферу заборонені.

Інвестори, які готові створити підприємства на території індустріального парку «Павлоград», можуть звертатися в керуючу компанію по телефону: 067 50 40 505.