У театрі імені Шевченка покажуть експериментальну постановку

16 Лютого 2017 17:32

18 лютого на сцені театру імені Шевченка – постановка «Гедда Габлер». Це експериментальний проект київського режисера Діани Айше. Допомагає втілити його в життя акторська команда дніпровського театру.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Вже через кілька днів глядачі побачать історію повну щастя, інтриг, одкровення і пристрасті. Повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДнепрОГА.

«Гедда Габлер» – п’єса норвезького драматурга Генріка Ібсена. Його головна героїня – своєрідний жіночий варіант Гамлета. Гедда Габлер сповнена жорстокості і екстравагантності. Сюжетна лінія п’єси розгортається на тлі невдалого шлюбу головної героїні. Одного разу вона зустрічає своє минуле – талановитого вченого Ейлерта Левборг. З цього моменту життя Гедди Габлер наповнюється інтригами, одкровенням, брехнею і пристрастю.

У своїй постановці Діана Айше спробує поєднати класичний твір, роботу акторів театру ім. Шевченко і абсолютно новий погляд на драматургію. Глядачів здивують захоплююча сценографія, елементи перфомансу і відеоряд.

Побачити постановку можна 18 лютого в 17:00 у театрі ім. Шевченко. Адреса: м Дніпро, вул. Воскресенська, 5. Телефони: 778-55-55 (каса), 744-52-35, 744-11-27. Вартість квитка: 50-110 грн.