Дітей Дніпропетровщини запрошують на унікальний майстер-клас до Дня планетаріїв

13 Березня 2017 13:13

Створити власну сонячну систему, ракету і космічний «пряник». Дітей Дніпропетровщини запрошують на унікальний майстер-клас до Дня планетаріїв. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДнепрОГА.

Цікаві розповіді про космос, планети і Сонячної системи. Все це в форматі мультфільму. До Міжнародного дня планетаріїв в Дніпрі підготували програму для малят «Як Місяць до Сонця в гості ходив». Маленькі жителі Дніпра зможуть побачити пригоди казкового героя в космосі.

«Це перша повнокупольне програма в Україні. Мультфільм розповідає про казковий подорож Місяця-молодця по сузір’ях Зодіаку. Він шукає Сонце. М’який і інтригуючий тон розповіді, безумовно, сподобається юним глядача », – відзначив в. о. директора планетарію Сергій Лінговскій.

Перед початком фільму юних глядачів чекає майстер-клас. Художники і лектори планетарію разом з дітьми будуть майструвати паперові моделі сонячної системи, непізнані літаючі об’єкти, ракети і космічні «пряники». Кожен зможе нафантазувати собі щось особливе.

Космічний спектакль «Як Місяць до Сонця в гості ходив» пройде 19 березня. Початок об 11:00. Майстер-класи проводитимуть перед початком вистави о 10:30.

Планетарій знаходиться за адресою: м Дніпро, Крутогорний спуск, 10. Телефони: (056) 377-18-05, (050) 021-77-71, (096) 634-71-71.

Міжнародний день планетаріїв відзначається в найближчу неділю до дня весняного рівнодення. У 2017 році цей день – 19 березня.