Микола Томенко: Владний літак із «жадібністю» та «хамством» – приречений

28 Березня 2017 14:16

«Нещодавно Президент метафорично пояснив свою стратегію та стан України, сказавши, що він веде Україну, як «літак», на крилах якого написано «демократія» і «порядок». Я би дещо виправив цю метафору, бо виглядає таким чином, що на двох крилах цього «літака» нинішньої влади написано «жадібність і хамство». І саме такий літак буде приречений», – про це заявив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, коментуючи в ефірі одеської ТРК «Круг» теперішню ситуацію в Україні та даючи оцінку нинішній владі.

На думку М. Томенка, сьогодні всі політики та громадськість, що вболівають за Україну, повинні говорити про цивілізований механізм зміни влади. «Наголошую саме на цивілізованості, оскільки, якщо не будуть визначені нові правила підготовки до проведення виборів, забезпечений механізм якісного оновлення парламенту та місцевого самоврядування загалом, то суспільство буде змушене використовувати різноманітний історичний досвід насильницької зміни влади, від чого країна точно не виграє», – сказав він.

Тому, на його думку, сьогодні треба працювати над якнайшвидшим ухваленням цивілізованого закону про вибори, над обранням нового складу ЦВК, якому довірятиме суспільство, а не Президент, над скасуванням депутатської недоторканності, про що обіцяють політики вже більше 20 років, і над іншими необхідними та актуальними питаннями.