На Дніпропетровщині проїзд в електричках подорожчає на 30-40%

28 Квітня 2017 17:31

Начальник служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці доріг Юрій Савченко повідомив, що керівництвом Придніпровської залізниці було змушене прийняти рішення про підвищення вартості проїзду в приміських поїздах в Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Про це стало відомо на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«Це рішення обумовлене декількома факторами: підвищенням цін на електроенергію, підвищенням мінімальної зарплати та ін. Слід зазначити, що останній раз вартість проїзду підвищувалася майже 2 роки тому.

У 2016 році валові доходи від передмістя на Придніпровській залізниці по Дніпропетровській області склали 60 млн грн. Витрати – понад 470 млн грн. Тобто, ми витратили майже в 10 разів більше, ніж заробили. При цьому графік і кількість поїздів залишилося практично на колишньому рівні.

Крім того, ми перевозимо дуже багато пасажирів пільгових категорій. За минулий рік по області перевезли близько 3 млн грн пільговиків на суму майже 34 млн грн. Отримали компенсацію 12,3 млн грн, причому 10 млн грн компенсував Дніпро.

Встановлюючи нові тарифи, ми відштовхувалися від основного нашого конкурента – автотранспорту. І навіть після підвищення їздити на електричках буде дешевше. Наприклад, до Синельникове проїзд в маршрутці коштує 30 грн, ми веземо за 18 грн, до Кам’янського маршрутка коштує 20 грн, ми веземо за 14 грн. У процентному співвідношенні вартість проїзду зросла від 30 до 40%. Мінімальна вартість проїзду буде 8 грн. Нові тарифи почнуть діяти з 6 травня », – сказав він.

Джерело: most-dnepr.info