У День незалежності в області відбудеться авіафест «Вільне небо»

21 Липня 2017 16:41

У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині розгорнеться грандіозний фестиваль «Вільне небо». Програма насичена – від авіаційного шоу до виступів українських зірок. Це вже другий авіафест, організований командою ОДА.

«Дніпропетровщина в минулому році вперше відзначила масштабним авіафестом День незалежності. Тоді на грандіозне шоу «Вільне небо» прийшло понад 10 тисяч осіб. В цьому році жителів і гостей області очікують більш яскраві емоції. У програмі – мегашоу за участю льотчиків з різних регіонів, стрибки парашутистів, багато розваг, конкурсів та музики. Приходьте, буде цікаво », – запросив голова Валентин Резниченко.

Візитною карткою нинішнього «Вільного неба» стане авіашоу, до якого приєднаються близько двох десятків літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах і виконають фігури вищого пілотажу.

Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розвернуть в небі величезний синьо-жовтий прапор.

У програмі – свято вуличної їжі і ярмарок hand made.

Чимало розваг організатори підготували для дітей – безкоштовні надувні гірки, батути, лазертаг.

Відбудеться також концерт зірок української естради. Авіафестіваль відвідають групи «Скрябін», «Selfy», «Tril» і «Ангажемент на вівторок».

Свято до Дня незалежності традиційно відбудеться на аеродромі Майське. Початок авіашоу – о 12:00. Запрошуються всі бажаючі, вхід вільний.