На Дніпропетровщині оформити біометричний паспорт тепер можна і в суботу

4 Серпня 2017 15:37

В.о. начальника державної міграційної служби в Дніпропетровській області Світлана Куляба розповіла, що тепер жителі регіону зможуть оформити біометричні паспорти і в суботу, і в будні.

Про це вона розповіла на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«У зв’язку з великим ажіотажем і додатковим попитом на біометричні паспорти для зручності городян був змінений графік прийому в державну міграційну службу Дніпропетровської області.

З 5 серпня городяни мають можливість, отримувати адміністративні послуги та оформити документи на біометричний паспорт з вівторка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00 і в суботу з 09:00 до 16:00. Неділя, понеділок – вихідні дні.

Такий же графік роботи буде діяти в терріторіальних підрозділах Кривого Рогу та Кам’янського, Нікопольського, Вільногірського, Тернівського, Апостолівського, Солонянського, Царичанського та Широківського районах.

Територіальні підрозділи в Новомосковському, Павлоградському, Синельниківському, Жовтоводському, Марганецькому, Покровському, Першотравенськ, Верхньодніпровському, Васильківському, Петриківського, Криворізькому, Дніпровському, Криничанському, Магдалинівському, Межесвском, Петропавлівському, Покровському, П’ятихатському, Софіївському, Томаківському та Юр’ївському працюватимуть з вівторка по п’ятницю з 08:00 до 17:00, в суботу з 08:00 до 15:00. Неділя, понеділок – вихідний », – розповіла вона.