На Дніпропетровщині 8 дітей випали з вікон

14 Серпня 2017 19:06

З початку року в Дніпропетровській області 8 дітей випали з вікон. Чотири випадки сталися в Дніпрі, 2 – в Павлограді. Один малюк помер ще до приїзду бригади швидкої допомоги. В Обласному центрі медичної допомоги та медицини катастроф нагадують про небезпеку відкритих вікон і закликають бути пильними.

«З кожним роком все більше дітей Дніпропетровщини стають жертвами протимоскітні сіток. Спираючись на них, дітвора випадає з вікон. Але вина, звичайно, на батьках, які відкривають вікна і залишають дитину в кімнаті самого. Сітки розраховані тільки на захист від комах і не витримують навіть найменшу вагу. Малюки сприймають протимоскітну захист як надійну опору, відчувають ілюзію безпеки », – підкреслив директор Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Щоб уберегти дітей, фахівець закликає відкривати вікна тільки на провітрювання. За словами експерта, зараз існує безліч засобів для дитячої безпеки будинку, можна скористатися одним з них. Наприклад, встановити решітки на вікна, замки на ручки. Дітям необхідно розповідати про небезпеку відкритого вікна і не залишати їх без нагляду.