Святкові рекорди дніпровської «Батьківщини»

28 Серпня 2017 19:56

Святкові заходи до 26 – ої річниці з День Незалежності України підготували у Дніпропетровській обласній організації  ВО «Батьківщина». До святкування незалежності нашої держави приєдналися і місцеві партійні осередки регіону.

Наприклад, на День Державного Прапора України в Дніпрі піднято 2017 прапорів.
Представниками Національного Реєстру Рекордів України зареєстровано Рекорд «Найбільша кількість розданих жовто-блакитних прапорців на одній локації». До 15.00 години дня маленьких прапорів України було роздано аж понад 2017. Попередній аналогічний рекорд, що був встановлений у місті Фастів, побито вже о 12.30.

Рекорд здійснили Дніпровська міська партія «Батьківщина», за сприяння обласної партійної організації та за допомоги молодіжної громадської організації «Батьківщина молода».

Сертифікат про рекорд вручено голові міської організації «Батьківщини», Мгеру Куюмчяну. Велике свято для дітей і дорослих організувала у День Незалежності України Криворізька міська організація ВО «Батьківщина» разом з активістами «Батьківщини молодої».

«Батьківщинівці» на площі біля місцевого драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка запропонували всім бажаючим численні конкурси і забави, які викликали великий інтерес. За їх підсумками були вручені призи кращим учасникам.

Також партійці цього дня запропонували криворіжцям та гостям міста поставити свій відбиток на виставленій ними мапі України.

Батьківщинці побажали мешканцям Дніпропетровщини міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родинах.

Щоб кожен день приносив світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

Віра Касьянова