Як будуть рахувати субсидію безробітним

16 Червня 2018 23:11

Підходи до призначення субсидій непрацюючим громадянам працездатного віку за новими правилами будуть відрізнятися для сільської та міської місцевості.

У нових правилах призначення субсидій з’явилася вимога про необхідність сплати єдиного соціального внеску не менше ніж за три місяці за період, за який враховуються доходи… Ми хочемо чітко зрозуміти, хто у нас отримує субсидію і на яких умовах. Тобто, якщо громадянин не має можливості працювати через відсутність робочого місця… тут держава повинна надати соціальну підтримку. А якщо громадянин, проживаючи в Києві, де немає проблем з пошуком роботи, не хоче працевлаштуватися, то це вже зовсім інша ситуація.

Українцям, які проживають в обласних центрах чи містах обласного значення субсидія може призначатися тільки в тому випадку, якщо сім’я перебуває в складних життєвих обставинах, а також якщо працездатні члени сім’ї сплатили єдиний соціальний внесок (ЄСВ) не менше ніж за два місяці перед місяцем звернення за призначенням субсидії.

Що стосується сільської місцевості, то тут підхід до призначення субсидії буде відрізнятися.

У сільській місцевості – трошки інша ситуація… Тому в даному випадку комісія має право призначити субсидію за умови, що працездатні члени цієї родини не перебували за кордоном більше 60 днів.

Джерело: zik.ua