З Польщі трейдери готові постачати до 4 мільярдів кубів газу в Україну – Укртрансгаз

15 Липня 2018 16:58
З Польщі трейдери готові постачати до 4 мільярдів кубів газу в Україну - Укртрансгаз
ПАТ “Укртрансгаз” спільно з польським оператором ГТС – Gaz-System завершило процедуру оцінки попиту на потужності ГТС між Україною та Польщею на період після 2019 року.

Про це інформує прес-служба ПАТ “Укртрансгаз”.

“Сьогодні завершилась процедура оцінки попиту на потужності ГТС між Україною та Польщею на період після 2019 року. Готові з вами поділитися оптимістичними результатами: близько 3,9 млрд кубометрів у напрямку Польща – Україна, близько 1,6 млрд кубометрів у напрямку Україна – Польща, в довгостроковій перспективі”, – йдеться у повідомленні.

Оцінка здійснювалася спільно з польським оператором ГТС – Gaz-System. Протягом 2,5 місяця ми вивчали зацікавленість учасників газового ринку в потужностях наших ГТС – усі охочі могли подати заявку на обидва напрямки транспортування.

Як пояснили в УТГ, зазначена процедура не є зобов’язуючою, тобто вона дозволяє оцінити зацікавленість учасників та зробити аналіз розвитку інфраструктури ГТС між Україною та Польщею.

“Але за цим слідує наступний крок – зобов’язуюча процедура, на основі якої будуть укладені контракти”, – додали у компанії.

Джерело: ukrinform.ua