Нове меню і сучасні технології: що чекає українських школярів у вересні

2 Вересня 2018 17:32

нові правила школа 2018

МОЗ запропонувало затвердити нові санітарні норми для українських школярів, які допоможуть дітям вільно себе почувати в навчальних закладах.

Зокрема, експерти разом з представниками профільного міністерства розробили новий санітарний регламент для навчальних закладів, який повністю враховує сучасні потреби. Як повідомили в МОЗ, завдяки новим нормам школярі зможуть відчувати себе вільно під час занять.

Варто також відзначити, що в разі схвалення санітарні норми для шкіл в Україні можуть бути змінені вперше за 17 років.

нововведення школа 2018

В першу чергу, МОЗ пропонує скоротити тривалість виконання домашніх завдань: не більше години для 3-9 класів і 1,5 години для 10-12 класів.

Також міністерство пропонує школам самостійно організовувати свій простір. У разі схвалення норм будуть скасовані нормативи щодо відстані між партами, а для учнів початкової школи пропонують облаштувати в класах місця для ігор і відпочинку.

нова школа україна 2018

Крім цього, вчителям рекомендується використовувати в процесі навчання інтерактивні технології.

Окрему увагу МОЗ приділяє системі харчування. За їхніми рекомендаціями, щоденне меню в навчальних закладах повинно включати в себе 4 різних страви, а калорійність обіду повинна мати близько 30% від добової потреби в енергії.

Також профільне міністерство допускає можливість організації в школах кейтерінгу.

Також повідомлялося, що кожен день у першокласників буде починатися з неформальної зустрічі з учителем, де діти будуть розповідати, як пройшов попередній день, і обговорювати плани на сьогодні.

Нова система освіти повинна навчити дитину висловлювати свою думку, не боятися помилятися, виражати емоції, вирішувати конфлікти.

 


Вподобайте Рідна Дніпропетровщина у Facebook щоб знати більше!

facebook.com/RidneDnipro
Рідна Дніпропетровщина Микола Томенко  Рідна Дніпропетровщина у Фейсбук


 

#новини #Дніпро #Україна #Ukraine

 

Джерело: politeka.net