Теплі кредити: в Україні діє 163 програми з енергозбереження

11 Жовтня 2018 22:52
Теплі кредити: в Україні діє 163 програми з енергозбереження
В Україні діє 163 місцеві програми з додаткового відшкодування коштів або відсоткових ставок за урядовою програмою “теплі кредити” із загальною сумою фінансування у розмірі близько 150 млн гривень.

Про це інформує Держенергоефективності.

“На сьогодні у співпраці з Держенергоефективності розроблено та запроваджено 163 місцеві програми здешевлення “теплих кредитів” із загальною сумою фінансування у розмірі близько 150 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві поінформували про нещодавнє зростання бюджетів таких програм.

“У зв’язку з високим попитом на “теплі кредити” бюджет Житомирської обласної програми збільшено на 1 млн грн до 5 млн гривень. Через активність населення у питанні енергоефективності, а також щодо встановлення приватних СЕС, вже виплачено фактично всю суму компенсацій. Наразі розглядається можливість виділення додаткового фінансування”, – зазначили у Держенергоефективності.

Читайте також: Нам важливо, щоб громадяни “грілися” за лічильниками – Зубко

Крім того, на 2,8 млн грн збільшено фінансування міської програми у м. Херсоні, за якою відшкодовується 30% суми “теплого кредиту”. Загальний бюджет програми на 2018 р. становить 3,1 млн грн, з яких 2,4 млн грн компенсовано.

Також 1,8 млн грн додатково виділено на місцеву програму у м. Бердянськ. Затребуваність у програмі була настільки висока, що вже всю загальну суму коштів – 2,5 млн грн – відшкодовано з міського бюджету.

Джерело: ukrinform.ua