У Дніпрі запрацює перший пілотний проект «Поліцейський офіцер громади»

8 листопадаа 2018 23:47

 

Поліцейський офіцер громади

У Дніпрі запрацює перший пілотний проект «Поліцейський офіцер громади»/ Мета цього проекту – тісна взаємодія дільничного з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація поліцейського на її потреби.

Про це йшлося сьогодні, 8 листопада, під час зустрічі Голови Нацполіції Сергія Князєва з представниками Посольства США в Україні та проекту технічної допомоги ІСІТАР.

У зустрічі взяли участь представники керівництва Нацполіції, радник керівника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Марі Курт, керівник регіонального офісу ІСІТАР в Україні Джон Монтаньо.

Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич презентував іноземним колегам проект «Поліцейський офіцер громади». Він розповів про етапи реалізації проекту, навчання дільничних, які будуть працювати з об’єднаною територіальною громадою, організацію служби та контроль ефективності роботи та звіту перед громадою.

«Робота поліцейського офіцера громади буде більш ширшою, ніж у його колег. Дільничний повинен бути частиною громади і надавати якісні послуги людям», – зазначив Олександр Фацевич.

Керівник регіонального офісу ІСІТАР в Україні Джон Монтаньо зазначив, що головне в рамках проекту – зробити правильний підбір персоналу, адже учасники проекту повинні мати спеціалізовані навички.

«Але однозначно головне – це суттєва позитивна зміна. Ми якісно змінюємо ситуацію. Це дуже важливий компонент успіху. І головне – це досить досяжно», – наголосив Джон Монтаньо.

Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що проект вкрай необхідних для громади і для кожного окремого громадянина, який мешкає у невеликих населених пунктах.

«Нацполіція підтримує принципову зміну роботи дільничного офіцера поліції на місцях. Дільничний повинен опікуватися людьми та надавати всебічну допомогу громадянам в будь-який час. Зі свого боку я готовий гарантувати всебічну допомогу. Однак дільничні повинні пам’ятати, що результати його роботи буде оцінювати громада», – наголосив Сергій Князєв. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/11/08/u_dnipri_zapratsyuie_pershyy_pilotnyy_proekt_politseyskyy_ofitser_gromady_1444281

Джерело: zik.ua