Тривалість життя людей значно знизиться

6 Грудня 2018 00:24

Соціологи і політики знають про фінансовий тягар, який несе на своїх плечах молоде покоління.

Тривалість життя

Тривалість життя

Американські вчені з Університету Дюка прийшли до висновку, що серед представників поколінь Х (люди у віці 38-45 років) і Y (27-37 років), а також “пізніх” бебі-бумерів (народжені в середині XX століття) очікується зниження тривалості життя.

Вчені відзначили, що під час світової економічної кризи 2008 року представникам поколінь Х і Y було від 25 до 43 років. Вони зіткнулися з серйозними проблемами, пов’язаними з пошуком роботи, що негативно позначилося на їхньому здоров’ї.

“Соціологи і політики знають про фінансовий тягар, який несе на своїх плечах молоде покоління, але не приділяють достатньої уваги підвищеному рівню смертності цих людей”, – заявили автори дослідження.

Вони проаналізували дані Центрів з контролю і профілактики захворювань США за 1990-2016 роки.

Їм вдалося з’ясувати, що основні причини смерті серед покоління X і мілленіалів – суїциди, наркоманія, захворювання, пов’язані з вживанням алкоголю, діабет, рак та дорожньо-транспортні пригоди.

Що стосується бебі-бумерів, серед них найвищий ризик смерті врезультаті дорожньо-транспортних пригод, наркоманії, вбивств, самогубств, ВІЛ-інфекції та хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ).

Джерело: zdorovia.com.ua