На Дніпропетровщині депутати міськради змістили мера-матір героя АТО

30 Грудня 2018 18:02
Рішенням Підгороднянської міської ради міський голова була відсторонена від виконання обов’язків
На Дніпропетровщині депутати міськради змістили мера-мати героя АТО

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на “Відкритий“.

Більшістю голосів депутати міської ради Підгородного проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Галини Кузьменко.

Згідно з рішенням міської ради, міський голова відсторонена через численні порушення 19-ї статті Конституції України (Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.), прав і свобод громадян.

Виконуючим обов’язки міського голови став секретар міської ради Руслан Болдирєв. Нового міського голову жителі Підгородного обиратимуть на позачергових виборах.

“Коли висувають такі серйозні звинувачення, то повинна бути комісія, потім обвинуваченому дають для ознайомлення матеріали справи і вислуховують його коментарі. Не давши мені слова для пояснень, депутати перейшли до голосування за дане рішення не розібравшись в суті висунутих проти мене звинувачень”, – прокоментувала рішення міської ради Галина Кузьменко.

Нагадаємо, що у передмісті Дніпра мер-мати героя “воює” з “Опоблоком”. Галина Кузьменко – мати добровольця полку “Дніпро-1” Андрія Савчука, який загинув від отриманих в Іловайську поранень. Восени 2017 року у Дніпрі суд дозволив працюватиміському голові Підгородного.

Джерело: dnipro.depo.ua