Після скандалів і непорозуміння у міськраді Дніпра вирішили видати ОСББ подяки

16 Січня 2019 22:54
Після скандалів і непорозуміння у міськраді Дніпра вирішили видати ОСББ подяки

Попри низку скандалів і непорозумінь з представниками ОСББ, в Дніпровській мерії вирішили задобрити останніх шляхом видачі паперових подяк та спілкуванням з міським головою. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Цьогоріч у Дніпрі з понад тисячі ОСББ та ЖБК співфінансування з міського бюджету отримають трохи більше 300. За словами Бориса Філатова, попри супротив депутатів він робить усе, аби представники ОСББ отримали гроші. Втім, в цьому контексті варто згадати як протягом декількох місяців ОСББ добиватися,  аби на них звернули увагу в міській раді. Так, наприкінці жовтня виявилося, що у бюджеті Дніпра на ОСББ було закладено менше, ніж на безпритульних тварин. І лише завдяки резонансу та підтримці громади об’єднання співвласників багатоквартирних отримали дещо більші фінанси.

Сьогодні у міськраді вручили декілька подяк найуспішнішим ОСББ. Разом із цим, лише вчора у мережі з’явилася інформація, що у Дніпрі за сприяння Бориса Філатова створена перешкода для нових ОСББ заради продовження збору “квартплати” комунальними Жилсервісами навіть в будинках, де вже створили об`єднання.

Таким чином, показове нагородження ОСББ в міськраді виглядає як спроба улестити їм після низки скандалів та конфліктів.

Автор: Орест СУХОДОЛЬСЬКИЙ

Джерело: dniprograd.org