З 1 березня субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією

24 Січня 2019 22:22

Субсидія в результаті монетизації стане соціальною виплатою і з 1 березня пенсіонери почнуть отримувати її одночасно з пенсією.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає РБК-Україна з посиланням на телеканал «112 Україна».

«Субсидія у результаті всіх цих змін стає соціальною виплатою. Вона сплачується місяць в місяць, день в день. Таким чином, з 1 березня період виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і, відповідно, люди будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією», – сказав міністр.

Він зазначив, що cубсидії вже призначені та що 75% людей, що їх отримують, це пенсіонери.

«Відповідно, вони сьогодні отримують пенсію частково через банки, частково – через «Укрпошту». Напрошується висновок сам собою – виплачувати ці кошти безпосередньо підприємствам або на рахунки людей, які вже сьогодні отримують пенсію – це суто технічне питання, нормальне, який не потребує серйозних зусиль», – розповів Рева.

Нагадаємо, представник Міністерства фінансів Сергій Авраменко під час засідання комітету Верховної ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення заявив, що платформа для впровадження верифікації державних виплат на сферу соціального захисту українців готова на 95%. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/01/24/z_1_bereznya_subsydiya_bude_vyplachuvatysya_odnochasno_z_pensiieyu_1494763

Джерело: zik.ua