Дніпрян запрошують на фестиваль сучасного мистецтва та музики «Конструкція»

12 Травня 2019 22:50

Сьогодні 17:00
Дніпрян запрошують на фестиваль сучасного мистецтва та музики «Конструкція»

Три дні сучасного мистецтва, концертів, перформансів, лекцій, освітніх воркшопів та вечірок: з 7 по 9 червня у Дніпрі відбудеться фестиваль сучасного мистецтва та музики “Конструкція”. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Platfor.ma.

Фестиваль щороку поєднує в собі теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людей, що живуть в постіндустріальних та пострадянських містах.

“Конструкція – про мрію та нову реальність, яка щороку створюється на один тиждень в культурному просторі міста. Він показує, як інакше можуть жити філармонія, бібліотека, планетарій, акваріум, острів, музей, занедбаний палац культури чи колишня фабрика. Митці виходять в публічний простір, щоб провокувати, викликати на діалог, вільно висловлюватись і заявляти про суспільні потреби”, – зазначили організатори.

Цьогорічний фестиваль стане одним з етапів реновації Центру сучасної культури в Дніпрі. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 7 червня о 19:00 в приміщенні майбутнього Центру сучасної культури в Дніпрі за адресою Крутогірний узвіз, 21.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі в історичній будівлі облаштують культурний центр “Contemporary Cultural Centre”.  Він включатиме галерею для виставок, івент-простір для зустрічей, музики та театру, лекторій, медіа-зону, сучасну бібліотеку, офіси для культурних інституцій, майстерні для митців, кафе та хостел.

Автор: Домінік ФРАНКО

Джерело: dniprograd.org