Дніпропетровські школярі вручили “кіборгам” тисячу пряників.

25 Грудня 2014 09:38

_1_141945875870027-2BCAТаким чином учні Дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи № 23 з поглибленим вивченням англійської мови привітали військових з Новим роком. Подарунки діти передали танкістам 93 окремої механізованої бригади, які вже у найближчі дні відправляються до      зони АТО. Про це повідомляє сайт облдержадміністрації.

          Це вже не перша акція, яку організували учні школи № 23 на підтримку української армії. Починаючи з літа, діти регулярно проводили благодійні ярмарки та акції, а на виручені гроші купували необхідні речі для бійців АТО.
Цього разу акцію також ініціювали самі школярі. Вони вручили «кіборгам» пряники у вигляді ялинок з побажаннями. Таким чином діти вирішили підтримати хлопців, які захищають Україну, зробити щось приємне їм під Новий рік. Ті слова, які вони сказали сьогодні солдатам, йшли від душі. На подарованих пряниках написані найпотаємніші слова, які дуже важливі для кожного солдата на передовій – «Повертайся живим».

_1_14194587586975-2696 Нашим сусідам потрібно зрозуміти, що поки у нас є такі діти й такі «кіборги» перемогти нас просто неможливо. Заступник танкової роти 93-ї окремої механізованої бригади, старший лейтенант Іван Начовний наголосив, що підтримка від малечі значно підвищує моральний дух бійців. Він похвалився декількома «фенічками», зробленими дитячими руками, які завжди носить з собою.
«Діти досить часто передають нам вироби і всяку смакоту для бійців, а це, напевно, найважливіше, для солдата. Такі вироби я роздаю особовому складу. Їх вішають в танках, як «фенічки» в автомобілях. У кожен талісман вкладена душа дитини, частина її енергетики. Це дуже сильно підтримує хлопців і дозволяє їм долати труднощі, з якими доводиться стикатися щодня. Там, на передовій, ми знаходимося саме заради наших дітей», – розповів Іван Начовний.
Крім пряників діти подарували «кіборгам» концерт, в рамках якого склали велику карту України.