Українські паралімпійці завоювали 63 медалі на ЧС з плавання

22 Липня 2015 10:32

У шотландському Глазго завершився чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. Серед 68-ти країн-учасниць збірна України посіла друге загальнокомандне місце.
За тиждень змагань 43 українських плавця-паралімпійця принесли нашій країні 63 медалі. В активі збірної України 21 комплект золотих, 27 срібних і 15 бронзових нагород, повідомляє офіційний сайт Мінмолодьспорту.
Кращим українцем став Дмитро Виноградець, який завоював чотири “золота” в індивідуальній програмі і одну “бронзу” в естафеті. Серед жінок найбільше нагород у Єлизавети Мерешко – в її активі три золотих і одна срібна медалі в “індивідуалці” і ще одне “срібло” в естафеті.

Переможцем турніру з 71-ї медаллю стала команда Росії, спортсмени з США посіли третє місце в командному заліку.

Джерело: gazeta.ua