Деревоподібного гуманоїда Грута помацала кожна дитина – аж надто він привабливий: кілька кілограмів м’якеньких пластинок, 80 сантиметрів платфоми в черевиках і метр 98 власного зросту – з Дмитра вийшов відмінний страж Галактики – як у кіно.
«Я сьогодні охороняю Галактику і взагалі не повинен розмовляти, як Грут – він знав лише три слова», – сміється Дмитро.
А персонажа в чорному одязі навпаки всі оминають – плутають зі смертю. І він трішки сумує.
Джедаї схрестили свої світлові мечі: демонструють гармонію із Силою й відбиваються від Боба Фетта – кращого мисливця за головами у всій Галактиці.
«Я нейтральний персонаж – головоріз, контрабандист», – каже Андрій, таке у нього поняття нейтральності.
Ефектна Марсіанка затримує на собі погляди не тільки дітей, але і дорослих – дівчина після виступу збирається кілька годин провести в душі, змиваючи блискучу фарбу.
«Я буду довго відмиватися, вперше використала фарбу такого рівня, але це того варто, адже діти на мене реагують неоднозначно, запитують, ти хто? Думають, я справжня інопланетянка», – поділилася марсіанка.
Так у Дніпропетровську зібралися всі зірки Галактики – на космічному фестивалі, який об’єднав творчість, космос і фантастику в єдине ціле, створивши мікс цікавих космічних подій і неймовірного фантастичного шоу.
Інтерес до космосу у дітей викликають зоряні герої, а до науки – неймовірні хімічні та фізичні досліди: найпопулярніша тут – котушка Тесла, ще б пак, адже вона відтворює блискавки! Але це не просто іграшка – скоро з її допомогою людство навчиться передавати електрику без проводів!
Космічну науку представляють справжні ракетобудівники, які поки тренуються на макетах. Роман навчається в коледжі ракетно-космічного машинобудування і мріє бути відомим конструктором, який зробить ракети більш дешевими і доступними.
«Я будую макети, щоб привернути увагу людей до космосу, в майбутньому планую зробити ракети більш доступними», – розповів Роман.
Зробивши космічний малюнок, змайструвавши телескоп Хаббла або макет планети своїми руками, спробувавши їжу космонавтів і різні досліди на фестивалі, жодна дитина не буде більше колишньою: адже вони тепер точно знають, що фізика і хімія – це не нудно.
Про головний приз фестивалю в 10 тис. грн., хімічні досліди і оптичні ілюзії дивіться у відеосюжеті.