Відбувся з’їзд Партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна», на якому було вирішено рухатись спільно на парламентські вибори з партією Анатолія Гриценка «Громадянська позиція».

Делегати з’їзду ухвалили відповідну резолюцію:

«Нині як ніколи необхідне єднання проукраїнських, проєвропейських політичних сил, спроможних послідовно і ефективно відстоювати  національні світоглядні цінності, захищати державні інтереси України, щоденною працею показувати приклад  професійності та патріотизму.   

Напередодні  президентської виборчої кампанії  ми закликали демократичні  політичні партії об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну. Саме на цій основі партія «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»», партія «Громадянська позиція», Європейська партія України та партія «Народний контроль» започаткували процес об’єднання.

Першим кроком на цьому шляху стала спільна підтримка лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка на виборах Президента України. 

Наші наступні кроки – спільна участь у парламентських та місцевих виборах як єдина виборча команда Анатолія Гриценка «Громадянська позиція»».

Підбиваючи підсумки з’їзду, Микола Томенко висловив переконання, що позитивний приклад єднання чесних, професійних, патріотичних політиків довкола засадничих українських ідей та антикорупційної програми дій обов’язково буде оцінений і підтриманий суспільством.