Потужна магнітна буря накриє Україну

9 Червня 2019 22:39

У неділю, 9 червня, Україну накриє потужна магнітна буря.

Люди під час сильних магнітних бур можуть відчувати підвищену емоційну напругу. Наслідки метеоудару будуть відчутними і на наступний день, передає Укрінформ.

Фізичний стан під час магнітних бур різко погіршується. Особливо це відчувають метеочутливі люди і люди похилого віку. Вагітні жінки і маленькі діти теж знаходяться в зоні ризику.

У червні магнітні бурі випадають на такі числа:

10 червня – магнітне коливання середньої сили.

19 червня – потужна магнітна буря.

28-30 червня – очікуються магнітні бурі 4-5 балів.

Читайте також: Вчені передбачили потужний землетрус в Україні

Симптоми при магнітних бурях: безсоння або сонливість, погіршення самопочуття без видимих на те причин, дратівливість, неуважність, головний біль, стрибки тиску.

Щоб захистити себе від впливу магнітних бур треба відмовитись від шкідливої їжі, не переїдати, налягати на овочі, фрукти, біле м’ясо, рибу, замінити каву м’ятним чаєм і пити побільше води, особливо у такий спекотний період, як червень.

Читайте також: Міста підуть під воду: Україні пророкують кліматичні зміни

Також не варто пити алкоголь незадовго до метеоудару та в день, коли він настане.

Потрібно не забувати, що ваше самопочуття залежить і від сну, тому у дні магнітних бур слідкуйте за режимом сну, не засиджуйтеся допізна, тримайте під рукою прописані ліки, якщо у вас є хронічні захворювання, адже в дні метеоударів вони можуть загострюватися, не полінуйтеся прогулятися незадовго до сну, постарайтеся за 1-1,5 години перед сном не користуватися гаджетами, відмовтеся у дні магнітних бур від далеких поїздок. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/06/09/potuzhna_magnitna_burya_nakryie_ukrainu_1589913

Джерело: zik.ua