У 2011 році, на виконання Закону України про реформування системи охорони здоров’я, лікувальний заклад передано в обласну власність.
Проектна документація на реконструкцію центральної диспетчерської Клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги була виконана У 2010 році. З міського бюджету на це було виділено 300, тис. Грн.
16 жовтня відбулося урочисте відкриття диспетчерської після реконструкції.
Основне завдання диспетчерської служби – двосторонній зв’язок бригад швидкої медичної допомоги Дніпропетровської області з центральною диспетчерською, диспетчерськими підстанціями, стаціонаром швидкої медичної допомоги, черговими фахівцями, оперативно-рятувальними службами, а також – для поліпшення продуктивності роботи між лікарями бригади швидкої допомоги і водієм автомобіля.
Диспетчерський зал розрахований на 30 робочих місць, у тому числі – для спостерігачів обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Зал обладнаний медіа-картою Дніпропетровської області, на якій відображаються не тільки місце знаходження бригад, але і ступінь завантаженості тієї чи іншої підстанції. Інформація дублюється на монітори диспетчерів.
Як розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я дніпропетровської міської ради Анжела Костюченко, це дає можливість диспетчеру призначати на виклик вільну бригаду, вибираючи саме ту, яка знаходиться ближче. Відбувається це таким чином: приймач GPS, встановлений в автомобілі, отримує сигнал від супутників і обчислює власні координати. З періодичністю від одного до шістдесяти секунд, за допомогою GPS зв’язку в центральну диспетчерську передаються координати місця знаходження та швидкість пересування санітарних автомобілів.
Центральна диспетчерська обслуговує міське населення в кількості до 600-700 викликів на добу 71-й бригадою лікарів швидкої допомоги.
Вартість проведення реконструкції склало 12,5 млн. Грн., Крім того придбано обладнання на суму 7,5 млн. Грн. Фінансування проводилось з обласного бюджету. Віра Касьянова.